پورتال روابط عمومي اداره كل استان البرز
کدمطلب: sTIx171T      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۲:۳۶:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۴۷۵

اعلام نتايج آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان سال تحصيلي 96-1395

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اوّل و دوم متوسطه (پایه های هفتم و دهم) از روز پنج شنبه 1395/04/10 منتشر مي‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان  البرز و به نقل از مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان، نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اوّل و دوم متوسطه (پایه های هفتم و دهم)  سال تحصیلی 96-95 ،از طریق سامانه www.azmoon.medu.irاز روز پنج شنبه1395/04/10 قابل مشاهده خواهد بود .

پذيرفته شدگان آزمون ورودی به منظور ثبت نام، لازم است از تاریخ 95/04/26  تا پایان مرداد ماه، با همراه داشتن مدارک لازم (شامل شناسنامه ، کارنامه قبولی دو سال آخر و دیگر مدارک مورد نیاز) به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه نمايند.

ضمناً نشاني مدرسه از ادارۀ آموزش و پرورش شهرستان یا ناحیۀ محلّ تحصیل و یا از ادارۀ استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان استان   قابل دريافت است .

براساس اعلام این مرکز عدم مراجعه به مدرسه محلّ پذیرش در مهلت تعیین‌شده، به معنی انصراف پذيرفته شدگان در آن مدرسه خواهد بود .

سامانه دریافت تقاضاي تجديد نظر از تاریخ 1395/04/20  تا 1395/04/24 به نشاني www.azmoon.medu.ir فعّال خواهد شد. داوطلبان  جهت آگاهي از جزئيات و چگونگی پاسخ به سؤالات نيز مي توانند به آدرس مذكور مراجعه كنند .

لازم به ذكر است، دريافت تقاضاي تجديد نظر فقط به صورت سيستمي صورت مي گيرد و به مراجعات حضوري افراد هيچ گونه پاسخي داده نخواهد شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه