پورتال روابط عمومي اداره كل استان البرز
کدمطلب: R6NAhXpd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۹:۱۶:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۶۶۲

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی در سال تحصیلی 97-96

ثبت نام از داوطلبان آزمون ورودی دوره اوّل(پایه هفتم) و دوره دوّم(پایه دهم) دبیرستان های نمونه دولتی توسط مدیران محترم مدارس ابتدایی و متوسطه اول از روز شنبه 1395/12/14 آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه 1396/1/19 ادامه خواهد داشت.

اصغر افشار رئیس اداره سنجش استان در این خصوص گفت: دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی، نمون برگ های تقاضا نامه ثبت نام، استفاده از سهمیه شاهد، همچنین ثبت نام از داوطلبان توسط مدیران محترم مدارس به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی اداره سنجش  به نشانیsanjesh.alborz.medu.ir امکان پذیر است.

افشار ادامه داد: کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته  قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق پایگاه اینترنتی اداره سنجش استان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

لازم به ذکر است آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم دبیرستان های نمونه دولتی، رأس ساعت 9 صبح روز جمعه1396/4/9  به صورت هم زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

جهت ورود به سایت اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اینجا کلیک نمایید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه