پورتال روابط عمومي اداره كل استان البرز
کدمطلب: bcQVUImP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۴:۱۸:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۱

حضور دانش آموزان و کارکنان استنایی در مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی کشوری

کشاورز رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان از اعزام 174نفر از دانش آموزان و کارکنان استثنایی استان در قالب 11گروه به مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی کشوری در تابستان 96 خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ، عباس کشاورز رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ابرز گفت :  174نفر از دانش آموزان و کارکنان استثنایی این استان در قالب 11گروه به مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی کشوری در تابستان 96 اعزام خواهند شد.

کشاورز افزود : مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی دانش آموزان و کارکنان استثنایی به میزبانی استانهای خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی و مازندران از تاریخ 96/4/20لغایت 96/6/16برگزار می شود.

وی افزود :  اجرای این برنامه ها موجب کمک به افزایش روحیه نشاط و شادابی و بالا بردن روحیه همکاری و تعامل بین دانش آموزان و همچنین پرورش فكر و جسم در جهت رشد و تكامل ارزشهاي انساني و آموختن رفتارهاي مطلوب فردي و اجتماعي دانستند.

کشاورز در پایان یادآور شد : اولین گروه ورزشی پسران در تاریخ 96/4/20 طی مراسمی با حضور مسئولین و اولیای دانش آموزان  به این مسابقات  اعزام شدند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه