پورتال روابط عمومي اداره كل استان البرز
کدمطلب: wuPTZhZR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۳:۳۶:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۹
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز

افتخار آفرینی دانش آموزان البرزی در مسابقات ورزشی کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز از افتخار آفرینی دانش آموزان استان البرز در سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی کشور در رشته تنیس روی میز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ، فرشید علیزاده گفت : در سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در رشته تنیس روی میز دانش آموزان استان البرز در مقطع متوسطه دوم  در بخش تیمی،  رتبه ی اول کشور را از آن خود کردند.

علیزاده در ادامه افزود در بخش دونفره ، دانش آموزان حمید شمس و مهدی معدنکن از استان البرز حائز رتیه اول کشور شدند و همچنین در بخش انفرادی دانش آموز حمید شمس رتبه ی دوم این دوره از مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور را از آن خود کرد.

علیزاده افزود : در دوره تحصلی متوسطه اول در بخش دونفره آرین غفاری از البرز و میلاد عابدینیان از اصفهان مشترکا با تیم دونفره تهران و خوزستان باهم  در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند و همچنین در بخش انفرادی نیز علی اکبر شعاری از مازندران و آرین غفاری از البرز مشترکا مقام سوم  را کسب کردند.

وی در پایان گقت : سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه به میزبانی استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه از روز پنج شنبه 22 تیرماه تا روز شنبه 25 تیرماه برگزار گردیدکه در این دوره از مسابقات  30 تیم با 138 بازیکن در مقطع متوسطه اول و 23 تیم با 98 بازیکن در مقطع متوسطه دوم و همچنین در بخش دو نفره در مقطع متوسطه اول 61 تیم و در مقطع متوسطه دوم 45 تیم از استان های مختلف کشور در رشته ی تنیس روی میز مساباقت ورزشی دانش آموزان پسر کشور حضور یافتند.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه